Kreativní kontent a produkce

Nechte nás vyprávět váš příběh! Tvoříme vizuální zážitek přesně pro vaše potřeby, ať už jde o produkci pro sociální sítě, weby, reklamní kampaně nebo firemní akce. Zaměřujeme se na kvalitní foto a video produkci, která spojí značky s lidmi skrz vizuální příběh. 

Vyprávíme příběhy, které prodávají.

Nápaditý kontent, funkční grafika, pěkné fotky i filmová videa jsou základem dobrého vyprávění příběhu a my věříme, že zrovna váš příběh si zaslouží být vidět. 

Od scénáře po post-produkci si vše řešíme sami, protože videoobsah nás nejen baví, ale vidíme v něm i ohromný potenciál do budoucna.

Videa na sociální sítě & weby. Tvoříme kreativní, nápaditá, chytlavá a správně dlouhá videa na sítě, která ze značek tvoří love-brand.
Propagační, firemní videa. Odlišíme vás od konkurence a společně ukážeme zákazníkům proč si vybrat a zamilovat právě vás a váš produkt.
Videa pro Youtube. Odlišíme vás od konkurence a společně ukážeme zákazníkům proč si vybrat a zamilovat právě vás a váš produkt.
Eventy, akce & live stream Sestřihy z akcí, delší záznamy z eventů nebo dokonce live stream se zapojením diváků zvládáme na výbornou – nasajeme atmosféru a zážitek předáváme dál v té nejlepší kvalitě.

Chcete videa pro svůj brand?

Staneme se vašimi osobními content creatory.

Víme, že neustále přinášet nové nápady není snadné – nechte to na nás. Náš tým zatne svaly, naplánuje a zrealizuje myšlenky, které vyřeší vaše problémy.

Kontaktujte nás!

Jsme z Brna, ale dojedeme kamkoliv.

+420 777 025 314

INFO@BUCKLEIN.CZ